Contributie, donaties & legaten
Contributie
Als Vriend(in) betaalt u € 50,- per jaar. Daarvoor wordt u op de hoogte gehouden van ontwikkelingen bij de ISVW en de Vereniging door het Vriendenmagazine. Daarnaast heeft u gratis toegang tot de Filosofische Cafés en andere ledenbijeenkomsten. Tegen een aantrekkelijke vriendenprijs kunt u ook aan het Vriendenweekend en aan Vriendenexcursies deelnemen. Na aftrek van alle kosten van ledenadministratie, Vriendenmagazine, website, Filosofische Cafés e.d. komt ten minste € 25,- van de contributie ten goede aan de ISVW.
Met het invullen en retourneren van het machtigingsformulier machtigt u de Vereniging tot automatische incasso. Daarmee verlaagt u de administratieve lasten, wat aan de ISVW ten goede komt.
Extra financiële bijdragen
Als aanvulling op de contributie bestaat de mogelijkheid extra te doneren.
- Een extra bijdrage van € 100,- (of meer) per jaar. Daarvoor krijgt u een korting van € 15,- per meerdaagse cursus bij de ISVW. U kunt ook afzien van dit voordeel en dat als gift opvoeren bij uw belastingaangifte.
- Een periodieke gift van € … .gedurende een periode van vijf jaar. Om gebruik te kunnen maken van de regeling van volledige fiscale aftrek van periodieke giften zonder minimumdrempel vul ik het formulier op de lidmaatschapsaanvraag pagina van deze website in. De kosten van de notariële akte komen bij periodieke giften van € 100,- of meer voor rekening van de Vereniging.
- Een schenking of erfenis. Bij een schenking of erfenis van minder dan 2.147 betaald u geen schenk of erfbelasting.
Deze extra bijdragen aan de Vrienden komen via de geregelde donaties van de Vrienden aan de ISVW volledig ten goede aan de instandhouding en ontwikkeling van het aanbod van cursussen en opleidingen.
Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de penningmeester of mail info@isvw.nl.
=> Per 1 januari 2018 heeft de Vereniging Vrienden van de ISVW geen ANBI-status meer.